عنوان
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > سلامت اداري؛ ضامن افزايش بهره وري سازمان ها


  چاپ        ارسال به دوست

مديرعامل شركت سايپاديزل در نخستين همايش سلامت اداري و پيشگيري از فساد:

سلامت اداري؛ ضامن افزايش بهره وري سازمان ها

مديرعامل شركت سايپاديزل گفت: سلامت اداري و رفتار درست كاركنان كه مطابق با ساختارهاي تعريف شده هر مجموعه است، منتج به رشد و شكوفايي و افزايش بهره وري در سازمان خواهد شد.
به گزارش واحد ارتباطات شركت سايپاديزل، زعفر تنهاپور در نخستين سمينار آموزشي نظام اداري و پيشگيري از فساد گروه خودروسازي سايپا گفت: بي ترديد، تعريف ساختار و رويه هاي مناسب و نظارت بر اجراي صحيح آن، تنها راه پيشرفت و موفقيت سازمان هاي توسعه يافته و بزرگ خواهد بود.
وي افزود: با توجه به آموزه هاي ديني و توصيه هاي دين مبين اسلام، سلامت اداري و عملكرد شفاف همواره يكي از دغدغه هاي مديران ارشد سازمان هاي بزرگ در كشور ما بوده و از حساسيت دو چنداني برخوردار است. در اين راستا كشورهاي پيشرفته دنيا نيز سعي دارند باالگو برداري از نكات كليدي دين اسلام كه بر اساس اخلاق پي ريزي شده،
به خوبي آن را در سيستم هاي اداري خود جاري كنند.
مديرعامل سايپاديزل در ادامه يادآور شد: يكي از مهمترين راه هاي رسيدن به سلامت كاري و جلوگيري از فساد، دوري از بكار بردن سلايق شخصي در تدوين دستورالعمل ها و ساختارهاي هر مجموعه و بازنگري مستمر رويه هاي تعريف شده و نيز نظارت بر اجراي صحيح آن هاست.
مهندس تنهاپور همچنين با اشاره به نقش بسزاي برگزاري همايش سلامت اداري و پيشگيري از فسادتأكيد كرد: آگاهي بخشي به نظام فكري مديران و كاركنان بخش هاي مختلف سازمان در خصوص ابعاد و روش هاي مختلف سلامت نظام اداري در گروه خودروسازي سايپا، عملكرد شفاف تر همكاران را در اين خانواده بزرگ صنعتي را در پي خواهد داشت كه اميد است، اين عملكرد شفاف، به اعتلاي بيش از پيش برند سايپا نزد جامعه كمك نمايد.
گفتني است، نخستين سمينار و كارگاه آموزشي سلامت نظام اداري و پيشگيري از فساد به همت بازرسي گروه خودروسازي سايپا و با حضور بالغ بر 200 نفر از مديران، رؤسا و كارشناسان شركت هاي گروه، در روز پنجشنبه 29 مهرماه در محل شركت سايپاديزل برگزار شد.


٠٩:٣٥ - يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨    /    تعداد نمایش : ٧١٤


امتیازدهی

تمام حقوق این سایت متعلق به شركت سایپا دیزل می باشد.