عنوان
صفحه اصلي > معرفی > پيام مدير عامل 
پيام مدير عامل

پيام مديرعامل شركت سايپاديزل

اينك كه با استعانت از خداوند متعال، توفيق خدمت درعرصه توليد و اشتغال در شرکت سایپادیزل نصیب اینجانب شده است به درگاهش شکرگزارم و امید آن دارم که دست در دست توانای همكاران صدیق اين بنگاه معظم اقتصادي، بتوانیم واژه خدمتگزاری صادقانه به همه ذینفعان را معنایی دوباره بخشيم.
ایجاد محیطی پویا و آرام برای همکاران، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف شرکت، قانون‌گرایی، تقویت سیستم‌های کنترلی و نظارتی، اعمال نگرش علمی جامع، بازاریابی هدفمند، خلاقیت و نوآوری، طبقه‌بندی مشتریان، اعتبارسنجی و سنجش ریسک معاملات جهت حفظ و افزایش دارایی‌های شرکت، انتخاب همکاران بر مبنای شایسته سالاری، آموزش کارکنان و کاهش هزینه‌های غیرضروری بمنظور دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی درراستاي توليد و اشتغال از مهم‌ترین برنامه‌های کاری این شرکت خواهد بود.
این مدیریت، رویکرد مشتری مداری را به‌عنوان راهبرد محوری برای خود برگزیده است و برای تحقق آن از تمامی ابزارها و امکانات در دسترس، استفاده خواهد نمود. انجام این مأموریت در گرو تعامل صحيح بامشتريان در قالب ارائه خدمات متنوع، سریع، بروز و به دور از پیچیدگی‌های اداری، قبول مسئولیت و حسن اجرای تکالیف توسط کلیه همکاران در راستای نیل به سرمایه ارزشمند رضایت و اعتماد مشتریان خواهدبود.
بی تردید، حفظ دستاوردهای گذشته، توسعه پايدار و دستيابي به اهداف پیش‌ روی سازمان، نیازمند نگرشی جامع و همه جانبه به مسائل مهمي نظير: ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش، افزایش بهره وري و تقویت روحیه خودباوری، احساس مسئولیت و همدلي کلیه همکاران در سطوح مختلف  ، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و فناوری‌های جدید در سایه اخلاق حرفه‌ای و اسلامی می‌باشد.
لذا با اتکال به الطاف الهی و تکیه بر اعتماد مشتریان گرامي و سهامداران محترم از تمامی مدیران و کارکنان عزيز و فرهیخته شرکت، انتظار می‌رود با تلاش‌های بی‌وقفه، تکریم ارباب رجوع و  برخورداری از صداقت و امانت داری، اخلاق حسنه و رعایت کلیه ارزش‌های اعتقادی اسلامی، در پيشبرداهداف سازمان از هیچ کوششی دریغ نکرده و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری با همت و کار بيشتر جهت توليد و اشتغال درفرآیند خدمت رسانی اهتمام ورزند.
از خداوند متعال سربلندی و سرافرازی همگان را مسئلت دارم.

رسول محمد صادقي
مديرعامل و عضو هيأت مديره

تمام حقوق این سایت متعلق به شركت سایپا دیزل می باشد.