صفحه اصلی > معرفی > پيام مدير عامل 
پيام مدير عامل

حال كه با استعانت از خداوند منان، توفيق خدمت در عرصه صنعت خودروسازي تجاري نصيب اينجانب گرديده، اميد آن دارم كه با كمك همكاران توانمندم در اين بنگاه  معظم اقتصادي، بتوانیم فصل نويني را در دفتر تاريخ شركت سايپاديزل رقم زنيم.

ایجاد محیطی پویا و آرام برای همکاران، استفاده از همة ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف از پيش تعيين شده شرکت، قانون‌گرایی، تقویت سیستم‌های کنترلی و نظارتی، اعمال نگرش علمی جامع، بازاریابی هدفمند، برقراري ارتباطات مناسب و اثربخش در داخل و خارج از سازمان، خلاقیت و نوآوری، اعتبارسنجی و سنجش ریسک معاملات جهت حفظ و افزایش دارایی‌های شرکت، انتخاب همکاران بر مبنای شایسته سالاری، آموزش کارکنان و کاهش هزینه‌های غیرضروری بمنظور دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی درراستاي توليد و اشتغال از مهم‌ترین برنامه‌های کاری این شرکت خواهد بود.

این مدیریت، رویکرد مشتری مداری را به‌ عنوان راهبرد محوری برای خود برگزیده است و برای تحقق آن از تمامی ابزارها و امکانات در دسترس، استفاده خواهد نمود. انجام این مأموریت در گرو تعامل صحيح با مشتريان در قالب ارائه خدمات متنوع، سریع، بروز و به دور از پیچیدگی‌های اداری، قبول مسئولیت و حسن اجرای تکالیف توسط کلیه همکاران در راستای نیل به سرمایه ارزشمند رضایت و اعتماد مشتریان خواهدبود.

بی تردید، حفظ دستاوردهای گذشته، توسعه پايدار و دستيابي به اهداف پیش‌ روی سازمان، نیازمند نگرشی جامع و همه جانبه به مسائل مهمي نظير: ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش، افزایش بهره وري و تقویت روحیه خودباوری، احساس مسئولیت و همدلي کلیه همکاران در سطوح مختلف، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و فناوری‌های جدید در سایه اخلاق حرفه‌ای و اسلامی می‌باشد.

لذا با اتکال به خداوند سبحان و تکیه بر اعتماد مشتریان گرامي، سهامداران محترم و حمايت هاي بي دريغ و همه جانبة جناب آقاي مهندس جهرودي مديريت محترم عامل گروه خودروسازي سايپا، از تمامی مدیران و کارکنان عزيز و فرهیخته شرکت، انتظار می‌رود با تلاش‌های بی‌وقفه، تکریم ارباب رجوع و  برخورداری از صداقت و امانت داری، اخلاق حسنه و رعایت کلیه ارزش‌های اعتقادی اسلامی، در پيشبرد اهداف سازمان از هیچ کوششی دریغ نکرده و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری با همت و کار بيشتر جهت توليد و اشتغال در فرآیند خدمت رسانی به هموطنان عزيزمان اهتمام ورزند.

از درگاه ايزد منان، توفيقات روز افزون كليه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به ويژه صنعت خودروسازي كشور و گروه خودروسازي سايپا را مسئلت مي نمايم.

محمد هادي نوري

مديرعامل و عضو هيأت مديره