صفحه اصلی > معرفی > پيام مدير عامل 
پيام مدير عامل
بسمه تعالی

 

اکنون که به حول قوه الهی و حُسن اعتماد مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا توفیق حضور در شرکت سایپادیزل و خدمت در جبهه‌ای دیگر از عرصه بزرگ صنعت خودروسازی کشور نصیب اینجانب گردیده، امید آن دارم تا با حمایت، همراهی و همت والای کارکنان این مجموعه صنعتی بتوانیم در مسیر تعالی و موفقیت روز افزون گام برداریم و شرکت سایپادیزل را به عنوان قدیمی ترین خودروساز تجاری کشور به جایگاه والای برترین خودروساز تجاری کشور هدایت نموده و به سر منزل مقصود برسانیم.

یکی از اولویت‌های اصلی هیأت مدیره شرکت سایپادیزل بازبینی و اصلاح ساختارهای مالی شرکت برای سرعت بخشیدن در تولید و خدمت رسانی به مردم است. حضور سهام سایپادیزل در بازار بورس، فرصت مغتنمی برای ساختار مالی این شرکت است تا از این طریق، نقش مثبت و سازنده ای در چرخه اقتصادی و تولیدی کشور داشته باشد و بر این اساس، کسب رضایت سهامداران و مدیریت منابع مالی نیز از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که با جدیت پیگیری خواهد شد.

نگاه به محیط زیست و امکان سنجی لازم برای خودروهای برقی تجاری و تحقیق و توسعه نیز از جمله برنامه‌های دور جدید خواهد بود.

بی تردید یکی از اصلی ترین‌ ارکان موفقیت‌ هر سازمان، سرمایه‌های انسانی آن است. بحمدالله شرکت سایپادیزل یکی از شرکت‌های برتر در زمینه برخورداری از کارکنان متعهد، متخصص و باتجربه است. مشی سایپادیزل در حوزه سرمایه‌های انسانی، ارج نهادن به کرامت‌، رعايت عدالت، توسعه نیروی انسانی، ايجاد روحيه همدلي، مسئوليت پذيري و تقويت روحيه خودباوري از طريق احترام متقابل، برقراري فرصت‌هاي يکسان و ارتقاء مستمر کيفي و کمي سطح دانش کارکنان از جمله برنامه‌های سایپادیزل در حوزه منابع انسانی خواهد بود. رجاء واثق دارم، در آینده نزدیک به دست توانمند کارگران و کارکنان زحمتکش این شرکت شاهد تحولات اساسی و رونق هرچه بیشتر سایپادیزل در حوزه تولید و تنوع محصول باشیم.

اینجانب و همکارانم در سایپادیزل بر این باوریم، رضایتمندی مشتریان گنجینه‌ای ارزشمند است که اثرات باور نکردنی در ایجاد ارزش افزوده و رشد و توسعه هر کسب و کاری دارد. لذا، سایپادیزل در صدد است تا با درک و برآورده‌سازي نيازها، الزامات و انتظارات مشتريان از طريق توسعه و عرضه محصولات با کيفيت و متنوع و ارائه وخدمات پس از فروش مناسب و در خور شأن مردم کشور عزیزمان، زمینه‌‌های لازم برای افزايش رضايت و خشنودي ايشان را فراهم سازد.

حمایت از تأمین کنندگان و تولید کنندگان داخلی نیز به ‌منظور ايجاد و توسعه ارزش افزوده در زنجيره تأمين از جمله برنامه‌های سایپادیزل در جهت بهبود تأمین نیازهای تولیدی مجموعه معظم سایپادیزل است. در این مقوله، افزایش عمق ساخت داخل محصولات و داخلی سازی قطعات از جمله اهداف تعیین شده در این بخش به شمار می‌آید که با جدیت پیگیری خواهد شد تا ضمن جلوگیری از خروج ارز از کشور و مشکلات وابستگی به دولت‌های خارجی، زمینه‌ساز تولید و اشتغال در میهن پهناورمان باشیم.

از درگاه ایزد منان، توفیقات روز افزون جامعه صنعتی کشور، گروه خودروسازی سایپا و شرکت سایپادیزل را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مسئلت دارم.

مهدی حسین نژاد

مدیرعامل شرکت سایپادیزل