صفحه اصلی > معرفی > پيام مدير عامل 
پيام مدير عامل

 

«پيام مديرعامل شركت سايپاديزل»

 

اكنون كه با استعانت از خداوند منان، توفيق حضور در شركت سايپاديزل نصيب اينجانب گرديده، اميد آن دارم كه با كمك همكاران متخصص و توانمندم در اين مجموعه صنعتي، بتوانیم فصل نويني را در دفتر تاريخ شركت سايپاديزل رقم زنيم.

ایجاد محیطی پویا و آرام مبتني بر ارزش هاي انساني و اخلاقي برای همکاران، استفاده از همة ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف از پيش تعيين شده شرکت، قانون‌گرایی، تقویت سیستم‌های کنترلی و نظارتی، اعمال نگرش علمی جامع، بازاریابی هدفمند، برقراري ارتباطات مناسب و اثربخش در داخل و خارج از سازمان، خلاقیت و نوآوری، اعتبارسنجی و سنجش ریسک معاملات جهت حفظ و افزایش دارایی‌های شرکت، انتخاب همکاران بر مبنای شایسته سالاری، آموزش کارکنان و کاهش هزینه‌های غیرضروری بمنظور دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی درراستاي رونق توليد و اشتغال از مهم‌ترین برنامه‌های کاری این شرکت خواهدبود و همه اركان سازمان در كليه سطوح سازماني، مي بايست، مشتري مداري و جلب رضايت مشتريان را در اولويت نخست و سرلوحه امور حوزه تابعه قرار دهند.

این مدیریت، رویکرد مشتری مداری را به‌ عنوان راهبرد محوری انتخاب نموده و برای تحقق آن از تمامی ابزارها و امکانات در دسترس، استفاده خواهد نمود. انجام این مأموریت در گروِ تعامل صحيح با مشتريان در قالب ارائه خدمات متنوع، سریع، به روز، قبول مسئولیت و حُسن اجرای وظايف توسط تمام همکاران در راستای نیل به سرمایه ارزشمند رضایت و اعتماد مشتریان خواهدبود.

بی تردید، حفظ دستاوردهای گذشته، توسعه پايدار و دستيابي به اهداف پیش‌ روی سازمان، نیازمند نگرشی جامع و همه جانبه به مسائل مهمي نظير: تكيه بر توان فني و مهندسي متخصصان و صنعتگران شركت سايپاديزل، ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش، افزایش بهره وري و تقویت روحیه خودباوری، تلاش عمومي در جهت توسعه ساخت داخل محصولات، احساس مسئولیت و همدلي کلیه همکاران در سطوح مختلف، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و فناوری‌های جدید در سایه اخلاق حرفه‌ای و اسلامی می‌باشد.

لذا با اتكال به ايزد باري تعالي و تکیه بر اعتماد مشتریان ارجمند و سهامداران محترم، از تمامی مدیران و کارکنان ارزشمند، فهيم و نجيب شرکت انتظار می‌رود، با سعي و تلاش بی‌وقفه، تکریم ارباب رجوع و  برخورداری از صداقت و امانت داری، اخلاق حسنه و رعایت کلیه ارزش‌های اعتقادی، در پيشبرد اهداف سازمان از هیچ کوششی دریغ نکرده و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستاي رونق توليد، به انجام صحيح فرآیند خدمت رسانی به هموطنان عزيزمان اهتمام ورزند.

از درگاه خداوند منان، توفيقات روز افزون كليه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به ويژه صنعت خودروسازي كشور و گروه خودروسازي سايپا را مسئلت مي نمايم.

 

                                                                                                              محمد حسن محمدزاده

                                                                                                              مديرعامل و عضو هيأت مديره